Kurs na Kierownika Kolonii, Obozów i Wycieczek

Zapraszamy na kurs na kierownika wypoczynku (kolonii, obozów, wycieczek) prowadzony przez niepubliczną placówkę kształcenia ustawicznego na podstawie art. 92q ust.1 pkt.2  Ustawy o systemie oświaty, podczas którego realizowany jest program nauczania zawarty w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 roku. Osoby kończące kurs nabywają uprawnienia państwowe i otrzymują świadectwo druk MEN o ukończeniu kursu, które ważne jest bezterminowo.

Termin kursu:

7 listopada 2020 r.

Koszt kursu: 120 zł

Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Komunikacji w Poznaniu przy ul. Fredry 13 w sobotę od godziny 9.00 do 16.30.

Uzyskane na naszym kursie uprawnienia państwowe pozwalają podjąć pracę w charakterze kierownika na koloniach, obozach, zimowiskach, półkoloniach, wycieczkach i innych formach wypoczynku.

W chwili obecnej kadra pedagogiczna nie ma problemu ze znalezieniem pracy. Zmiana przepisów dotyczący organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży sprawiła, że obecnie każdy organizator wypoczynku musi zatrudnić kierownika z uprawnieniami państwowymi. Rynek turystyczny przeżywa rozkwit, coraz więcej organizowanych jest wyjazdów skierowanych do dzieci i młodzieży, także zagranicznych na których zgodnie z przepisami też muszą być zatrudnienie kierownicy.

Dzięki naszej współpracy biurami podróży na facebook’u umieszczamy oferty pracy z których może skorzystać każdy absolwent naszych kursów.

Aby uczestniczyć w kursie należy wypełnić formularz zgłoszenia. Następnie otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia i numer konta do wpłaty.

KONTAKT:   tel.  504 00 66 99  ,  61 670 34 36  ,  e-mail  tatis@vp.pl
%d blogerów lubi to: